Březen 2011

Dubnová nabídka

30. března 2011 v 18:21 | BeLlinkA:D |  Novinky
Jaro_wizards
Konec třetí série, sobota 30. dubna v 9:00
Disney Channel premiérově vysílá poslední epizody třetí série seriálu "Kouzelníci z Waverly" v sobotu 30. dubna v 9:00.
Rodina Russoových je skoro stejná, jako jejich sousedi na Manhattanu, jen s jedním výrazným rozdílem… Pochází ze starého kouzelnického rodu a jejich tři pubertální děti - Justin, Alex a Max - si nyní musejí zdokonalit své rozvíjející se kouzelnické schopnosti, nebo se jim může brzy stát, že o ně přijdou. Jerry a Theresa Russoovi mají plné ruce práce s provozováním rodinné restaurace se sendviči - Waverly Sub Station a s péčí o dům plný často rozhádaných teenagerů, prožívajících trable patřící k dospívání. Když se k tomu všemu přidá směsice každodenního kouzelnického tréninku v tajném prostoru jejich domova, život se stane naprosto nepředvídatelným.
V nové závěrečné epizodě se životy rodiny Russoových dostanou do ohrožení, když tajná vláda pojme podezření, že jsou kouzelníci. Poslední epizoda bude odvysílaná jako součást speciálního maratonu tří premiérových epizod.
Nepropásněte spoustu vzrušení s poslední epizodou třetí série seriálu "Kouzelníci z Waverly", kterou Disney Channel odvysílá v sobotu 30. dubna v 9 hodin. Repríza maratonu bude ten samý den ve 21:50. Další příležitost jej vidět bude v neděli 1. května v 17:30.
-
Jaro_april
Programový speciál, pátek 1. dubna od 8:50
Disney Channel letos 1. dubna od 8:50 oslavuje apríl stylově.
Během celého dne budeme vysílat ty nejlepší šprýmařské epizody z Disney Channelu, včetně seriálů "Jsem v kapele", "Zeke a Luther", "Sladký život Zacka a Codyho", "Kouzelníci z Waverly" a "Hannah Montana"
Nepropásni letošní apríl s tematickými programy na Disney Channelu v pátek 1. dubna od 8:50.
-
Jaro_camprock2
Premiéra filmu, sobota 23. dubna v 19:00
Tanči jako hvězdy z filmu "Camp Rock 2: Velký koncert" - dívej se na premiéru této speciální prodloužené verze "Freestyle Jam" v sobotu 23. dubna v 19 hodin.
Camp rockeři se vrátili a těší se, jak zase naplno rozjedou veškerou zábavu. V tomto hudebním ráji všech teenagerů ale nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Na druhém břehu jezera září nový Camp Star: tábor nabitý nejlepší technikou a bohatě financovaný Brownovým bývalým kolegou z kapely, Axelem Turnerem. Pohodový Camp Rock je sice plný nadšení, talentu a odhodlání, ale Camp Star má zdroje, propracovanou infrastrukturu a peníze - i na to, aby přetáhl některé z instruktorů Camp Rocku a tak ohrozil jeho samotnou existenci.
Mitchie musí zasáhnout a vyzve sebestředný Camp Star na souboj - Velký koncert na konci léta… Ať vyhraje ten nejlepší!
Nalaď si v sobotu 23. dubna v 19 hodin a nauč se ty nejlepší taneční kreace ze svého oblíbeného filmu "Camp Rock 2: Velký koncert", v neděli 24. dubna pak můžeš od 12:30 sledovat prodlouženou verzi filmu.
-
Jaro_divejtese
Programový speciál od soboty 2. dubna
Disney Channel pořádá speciální soutěž od soboty 2. dubna, takže si nalaď a vyhraj některé skvělé ceny!
Měsíc trvající soutěž podpoří celá řada hvězd Disney Channelu. V průběhu celého dubna se na obrazovkách budou objevovat zvláštní kódy. Úkolem bude jich objevit co nejvíc a zadat je na oficiální internetové stránky Disney Channelu (ne na naše, pozn. red.), kde se pak bude soutěžit o tematické ceny.
-
Jaro_hannah
Poslední epizoda, sobota 23. dubna v 9:25
Disney Channel bude premiérově vysílat poslední dvojitou epizodu seriálu "Hannah Montana Forever" v sobotu 23. dubna v 9:25.
"Hannah Montana" je komediální seriál, který se točí okolo typické puberťačky Miley Stewartové, která žije na ranči se svým starším bratrem Jacksonem, otcem, hudebním skladatelem a manažerem Robbym, a svou nejlepší kamarádkou Lilly. Bez vědomí svých kamarádů a spolužáků vede Miley tajně dvojí život - je světoznámou popovou hvězdou Hannah Montanou. Nicméně v posledním díle se Miley sama sebe ptá, zda má opravdu to nejlepší z obou světů a zda může i nadále žít se svým druhým já, Hannah Montanou, či zda na něj má zapomenout a být obyčejnou dívkou.
Vzrušující poslední epizoda poběží na konci maratonu seriálu "Hannah Montana", který začíná v sobotu 23. dubna v 8:10.
Nalaď si v sobotu 23. dubna v 9:25 a nepropásni nejnovější epizodu seriálu "Hannah Montana Forever". Dvojitou epizodu budeme opakovat tentýž den ve 14:50, 16:30 a 21:25.
-
Jaro_phineas
Programový speciál, pondělí 11. - neděle 17. dubna
"Phineas & Ferb" si letos v dubnu pořádně užijí v programovém speciálu "Phineas & Ferb Juke Box" od pondělí 11 do neděle 17. dubna.
V programovém speciálu uslyšíte tu nejlepší hudbu ve stylu Phinease a Ferba - směsici tematických epizod a video klipů těch nejlepších písniček!
Nepropásni "Phineas & Ferb" Juke Box od pondělí 11. do neděle 17. dubna. Klíčové epizody vysíláme ve všední dny v 6:00, 9:15, 13:10 a 16:05 a o víkendu v 7:15, 11:10, 15:30 a 17:30.
-
Jaro_sonny
Nová speciální epizoda, sobota 9. dubna v 7:40
Disney Channel premiérově vysílá speciální dvojitou epizodu seriálu "Sonny ve velkém světě" v sobotu 9. dubna od 7:40.
V tomto díle se Sonny dostane v jejím rodném městě velké pocty! Začnou se ale šířit pomluvy, že Sonny je ve skutečnosti podvodnice a zlodějka - její pověst a pozice jsou ohroženy!
Nalaď si v sobotu 9. dubna v 7:40 a nepropásni speciální epizodu seriálu "Sonny ve velkém světě" a dívej se, jestli Sonny zvládne překonat všechny problémy. Epizodu budeme opakovat tentýž den v 16:30 a 21:25.
-
Jaro_spykids
Premiéra filmu, pondělí 25. dubna ve 12:20
Disney Channel premiérově vysílá film nadupaný akcí - "Spy Kids: Špioni v akci" v pondělí 25. dubna ve 12:20.
Mezinárodní superšpioni Gregorio a Ingrid Cortezovi, o kterých si všichni mysleli, že již pověsili špionování na hřebíček, aby mohli založit rodinu, se znovu objevili - a byli zatčeni nepřítelem. Zmizelo také sedm dalších prvotřídních špionů jedním z hlavních podezřelých, který by ve všem mohl mít prsty, je technologický génius Fegan Floop. Osud Cortezových - a možná i celého světa - závisí na odvaze a činech dvou lidí: Carmen a Juniho Cortezových.
Chceš se dozvědět, jestli Carmen a Juni zvládnou zachránit svět? Dívej se na "Spy Kids: Špioni v akci" - premiéra filmu je v pondělí 25. dubna ve 12:20, s opakováním v úterý 26. dubna v 8:50. (jsou 3 díly já jsem všechny už viděla jsou bezva těšte se)
-
Jaro_velikonoce
Programový speciál, čtvrtek 21. - úterý 26. dubna
Letos v dubnu se těš na Velikonoce s Disney Channelem a jeho programovým speciálem, který poběží od čtvrtka 21. do úterý 26. dubna.
Ve čtvrtek 21. dubna v 18:30 tě čeká premiéra vzrušujícího filmu z dílny Disney Channelu - Aladin - Jafarův návrat.
Ve speciálním svátečním programu nebudou chybět ani dvojité epizody oblíbených pořadů, jako je "Hodně štěstí, Charlie", "Hannah Montana" a "Na parket!", ale také skvělé filmy, jako je "Zvonilka a velká záchranná výprava", "Kráska a zvíře" a "Toy Story 2: Příběh hraček"!
Speciální epizody oblíbených seriálů chystá Disney Channel i pro předškoláky - speciální epizoda seriálu "Mickeyho klubík" poběží v pátek 22. dubna od 7:00 a "Mistr Manny" v pondělí 25. dubna v 7:00.
Nepropásni skvělou zábavu o letošních Velikonocích - od čtvrtka 26. dubna od 6:00.

Jonas L.A.

30. března 2011 v 18:09 | BeLlinkA:D |  Seriály

Rozcetník:


Jonas L.A.-Seriál ONLINE

30. března 2011 v 17:59 | BeLlinkA:D |  Jonas L.A.

1.série

1.Špatně nazpívaná píseň
2.Domácí videa
3.Dívka s pizzou
4.Zůstat normální
5.Nejlepší přítel
6.Splnění snu
7.Oběť módy
8.Trianglování v orchestru
9.Kompletní opáčko
10.Nemocný láskou
11.Tři mušketýři
12.Divoká vášeň
13.Po škole
14.Karaoke párty
15.Sám doma, ne
16.Zapomenuté narozeniny
17.Povídky z hasičské zbrojnice
18.Dvojité rande
19.Ztráta zájmu
20.Soutěž krásy
21.Test jam

2.série

1.Mejdan
2.Zpátky na pláži
3.Příprava na rande
4.Ááá... akce
5.Americká zlatíčka
6.Tajemství
7.Příběh o Wasabi
8.Vzhůru k výšinám
9.Videoklip
10.Flirt pod kontrolou
11.Výlet lodí
12.V rádiu
13.Bratrská kapela

Hry

29. března 2011 v 19:14 | BeLlinkA:D |  Hry

.....HANNAH MONTANA: SUPER (NE)KRÁSKA.....

Cztext-superkraska-hannahmontana-forever-hannahmontana-navekydisneychannelgamesBeze správného make-upu to prostě nejde. Pokud máš ráda malování, je tahle hra přesně pro tebe. Popadni s Miley a Lily šminky, rtěnky, lesky, řasenky a upravte dívku do nerozpoznání. Hru Hannah Montana: Super (Ne)kráska zapneš kliknutím zde.

.....JONAS: H. MANTIS A JEHO SKOPIČINY.....

Cztext-horaciemantis-jonas-jonasdisneychannelgamesNaši Jonasové se potřebují dostat na koncert, a to rychle! Umíš dobře a rychle řídit golfové vozíky? Máš rád adrenalin? Právě pro tebe je tu tahle hra. Horace Mantis a jeho skopičiny! Hru Jonas: Horace Mantis a jeho skopičiny zapneš kliknutím zde......PHINEAS A FERB: SNĚŽNÉ POTÍŽE.....

http://disneychannel.free-life.cz/userFiles/prvky-webu/pf-game-pfwipa.pngS tímhle super-shněhovým dělem a trampolínou a Phineasem a Ferbem můžeš udělat úžasnou horu sněhu, na které se dá lyžovat, snowboardovat a bobovat! Pomož Phineasovi a Ferbovi ve hře Sněžné potíže! Hru Phineas a Ferb: Sněžné potíže zapneš kliknutím zde......PPP: KRÁLOVSKÁ BITVA .....

Cztext-kralovska-bitva-ppp-programnaochranuprincezendisneychannelgamesJsi vždy ta nej, která chce být super oblíkaná a nalíčená? Tato hra je přesně pro tebe. Tato královská bitva je o tom, která holka bude ve škole princezna? Vyhraje nakonec ta pravá? Hru Program na ochranu princezen: Královská bitva spustíš kliknutím zde.
Jonas L.A.-Herci

29. března 2011 v 19:04 | BeLlinkA:D |  Jonas L.A.
Kevin Jonas
Celým jménem Paul Kevim Jonas II, se narodil v New Jersey, 5.11. 1987, ve znamení štíra. Je kytaristou skupiny Jonas Brothers. Má tři mladší bratry Joea, Nicka a nejmladšího bratra Frankieho.
Skupinu
The Jonas Brothers založil se svými dvěma bratry Joem a Nickem v roce 2005. V té době mu bylo 18 let, Joemu bylo 16 a Nickovi 13 let. V současné době mají již čtyři studiová alba: It's About Time (2006), Jonas Brothers (2007), A Little Bit Longer (2008) a jejich nejnovější album Lines, Vines and Trying Times (2009). Za sebou mají již několik úspěšných turné v Americe, ale také v Evropě. více zde.
Joe Jonas
Celým jménem Joseph Adam Jonas (známý jako Joe Jonas)se narodil 15. 8. 1989 v Casa Grande, v Arizoně, jako druhý syn hudebníků Kevina a Denise Jonasových. Má další tři bratry: nejmladšího Frankieho, Nicka a Kevina.
Má rád zábavu a je komediantem. To je taky důvod, proč se jako malý zajímal o jiné věci než jeho bratři. Měl sen stát se komikem, ale postupem času se dal na
hudbu, které se věnuje na sto procent. Spolu s bratry Nickem a Kevinem vystupuje ve skupině The Jonas Brothers jako zpěvák, ale umí hrát i na kytaru a klavír. více zde.
Nick Jonas
Nick je ve znamení panny. Narodil se v Texasu, 16.9. 1992. Miluje hraní golfu a baseballu. Zřejmě to bude maminčin mazánek, protože v Bravu Girl na otázku: Jakému typu holek neodoláte (otázka byla i pro starší batry) odpověděl: Té, která je dobrá pro mojí mamku. V pokoji má obrázky amerických prezidentů. Nesnáší tancování. K narozeninám by si přál: Ford Mustang GT. Písnička S.O.S. je právě jeho dílem. Na Jetixu v Jonas Brothers žijí svůj sen, kluci přiznali že právě Nick je nejlepší z kapely. I Frankie řekl že ho má nejradši. A nejhorší nakonec. Až do chvíle mi vrtalo hlavou kde vzal ten náhrdelník, víte tu jakoby vojenskou známku co má skoro vždycky na krku, ale teď už to bohužel vím. Nicky má cukrovku. Kvůli tomu si to nechal vyhotovit. Alespoň ale jedno pozituvum: Díky své cukrovce je v nějakém fondu, který pomáhá dětem se stejnou nemocí. P.S. Nazívají se "Disney" kapelou:) více zde.

Nicole Anderson (role Macy Misa)
Nicole Gale Anderson se narodila 29. 8. 1990 v Rochester v Indianě. Má dva sourozence, stašího bratra Kenna a mladší sestru Nadine. Je částečně filipínka, kavkazanka a španělka.
Jako dítě soutěžila v gymnastice, kde se umístila druhá a poté i první v národní soutěži. Ve 13 letech byla odměněna stipendiem do Georgia's Barbizon modelingové školy. Od té doby se oběvuje v tisku a televizi, jako třeba v Mary - Kate and Ashley Online Clothing a dalších.
Od roku 2005 se oběvuje v televizi pravidelně. Dostává nemálo epizodních rolí v televizních seriálech jako jsou Hannah Montana, Zoey 101, Unfabulous a další. Oběvuje se na stanici ABC Family v televizním filmu Princess. více zde

Chelsea Staub (role Stella Malone)
Chelsea Kane Staub se narodila 15. 9. 1988 ve Phoenixu v Arizoně. Je dcerou Becky a Johna Staubových. Vyrůstala ve Phoenixu, kde navštěvovala zkladní školu. Je absolventkou herecké školy pro mladé. Poté navštěvovala střední školu Saguaro, ale pouze po dobu jednoho roku, pak se totiž přestěhovala do Los Angeles.
Je herečkou a zpěvačkou.
V roce 2007 dostala svou první roli v divadle. Ve stejném roce šla na konkurz filmu Bratz: The Movie, kde dostala první zápornou roli. K tomuto filmu naspívala dvě písně, které
byly soundtracky. více zde
Další herci zde.

Jonas L.A.-Seriál

28. března 2011 v 17:47 | BeLlinkA:D |  Jonas L.A.
Hudební senzace Jonas Brothers hraje fiktivní rokové hvězdy v situační komedii, jež je v mnoha epizodách doplněna původní hudbou. V jednotlivých epizodách sledujeme rockové hvězdy a zároveň bratry Kevina, Joa a Nicka Lucasovy, kteří tvoří skupinu JONAS. Doprovázíme je při komediálních setkáních i dobrodružstvích, kdy se pokoušejí vést obyčejný život, třebaže s elegantními kytarami, na koncertních turné JONAS, vidíme jejich cool oblečení a davy fanatických fanoušků, kteří je pronásledují na každém kroku.
Seriál se odehrává v domě bratrů Lucasových v New Jersey (přestavěná požární stanice), kde žijí se svými rodiči Tomem a Sandy a malým bratrem Frankiem, a na Horace Mantis Academy, soukromé škole, kterou navštěvují i jejich dlouholetá přítelkyně a stylový guru Stella Malone a Macy Misa, jejich samozvaná fanynka číslo 1.

H2O:Stačí přidat vodu

28. března 2011 v 17:44 | BeLlinkA:D |  Seriály

Rozcestník:


Seriál ONLINE:

Hodně štěstí, Charlie

27. března 2011 v 18:14 | BeLlinkA:D |  Seriály

Rozcestník:


Hannah Montana:Forever

27. března 2011 v 18:08 | BeLlinkA:D |  Seriály

Rozcestník:

Seriál ONLINE:

H2O:Stačí přidat vodu-Seriál ONLINE 3.série

27. března 2011 v 17:59 | BeLlinkA:D |  H2O:Stačí přidat vodu

3.Série

(3x01) - Probuzení

(3x02) - Cesta džunglí

(3x03) - Přítel nebo nepřítel

(3x04) - Valentýn

(3x05) - Velké plány

(3x06) - Tajemství a lži

(3x07) - Šťastné rodinky

(3x08) - Únos

(3x09) - Nebezpečné čáry

(3x10) - Odhalení

(3x11) - Jsem hlavně holka

(3x12) - Zločin a trest

(3x13) - Žij a nech žít

(14x3) - Vílí magie

(15x3) - Přesilovka

(16x3) - Úplněk

(17x3) -Magnetická přitažlivost

(18x3) - Nebezpečné odhalení

(19x3) - Všechno jednou končí

(20x3) - Jeden den královnou

(21x3) - Kdo ukradl přívěsek

(22x3) - Vládkyně ostrova Makko

(23x3) - Plážová párty

(24x3) - Ne tak blízko, prosím

(25x3) - Schůzka s osudem

(26x3) - MaturitaH2O:Stačí přidat vodu-Herci

27. března 2011 v 17:54 | BeLlinkA:D |  H2O:Stačí přidat vodu
Cariba Heine (Rikki Chadwick)
Cariba Cecilie Heine se narodila v Jižní Africe dne 1.října 1988 je ve znamení Váh. Poté se přestěhovala do Austrálie. Do tří let byla velmi něžná, jak řekli její rodiče. Cariba vášnivě tancuje a nechce nic víc než dlouho pokračovat v práci. Zahrála si také v krátkém filmu Ballistic Sessions, zahrála si roli Amandy, stala se tak jednou z nejmladších tanečnic ve filmu. Poté pokračovala v mnoha filmech, byla na cestě do USA. Taky si zahrála v hlavní roli v UK umělci budou mladí - video clip. více zde.
Phoebe Tonkin (role Cle Sertori)
Phoebe Tonkin se narodila 17.10.1989 v Sydney, v Novém Jižním Walesu v Austrálii, je ve znamení Váh. Phoebe už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující klasický balet, hip hop, moderní tance a stepování. Měla velký talent a tak ji rodiče přihlašovali na různé umělecké aktivity. V australském divadle pro mladé ("Australian Theatre for Young People") také navštěvovala divadelní kurzy a zahrála si např. v Shakespearovi v r. 2005, tam kombinovala přirozený talent. Vyhrála státní soutěž "Midsummer Night's Dream" ("Letní Slunovrat Nočních Snů"). Bylo to pro ni rozhodující, pro hlavní roli H2O stačí přidat vodu. více zde.
Indiana Evans (role Bella Hartley)
Indiana se narodila 27.července 1990 v Sydney, v
Novém Jižním Walesu, v Austrálii a je ve znamení Lva. Narodila se jako budoucí herečka. První roli si zahrála v Home and Away (Domácí a Hosté), kde ztvárnila Matildu Hunter. Indiana měla zajímavé dětství.
Indiana má starší sestru Alexis a mladšího bratra Maxe. Našla si hodně přátel v Home and Away (Domácí a Hosté) např. Sharni Vinson, Jodi Gordona a další. Ve Snobech (Snobs) si také našla přátele např. Brooke Callaghana. Indianina přezdívka je Indi, díky její rodině a přátelům. Mezi její koníčky patří: zpívání, kreslení, nakupování, také tráví čas s přáteli a hraním si s její kočkou Meemo. Mezi její oblíbené zpěvačky patří Beyonce a Delta Goodrem. Kdysi si také koupila CD Michaela Jacksona a Spice Girls. Její oblíbené herečky jsou Cameron Diaz a Cate Blanchett a její oblíbený film je Charlieho Andílci. více zde.
Angus McLaren (role Lewis McCartney)
Augus McLaren si zahrál v seriálu H2o - stačí přidat vodu, kde ztvárnil postavu Lewise McCartneye.Tato role odstratovala jeho hereckou kariéru. Angus vyrůstal na mléčné farmě nedaleko Leongatha,na západě Melbourne. Po tom,co účinkoval v několika amatérských produkcích pro leongatha Lyric Theatre stejně jako ve školních představeních,udělal první krok na svojí dráhu profesionálního herce získáním role v sérii Something in the Air. To mu bylo právě dvanáct let. více zde.
Luke Mitchel (role Will Benjamín)
Luke Mitchell je Australský herec a model. Narodil se 17.4.1985. Spolupracuje s Film & Television Studio International, kde má možnost pracovat po boku opravdových profesionálů. Dokonce se Sudden Impact Entertainment objel celou Austrálii, kde pracoval v jejich živě vysílaných show.
Podařilo se mu získat roli Chrise Knighta v seriálu Sousedé, kde účinkoval v 11 epizodách. více zde.

Další herci zde.
H2O:Stačí přidat vodu-Seriál

27. března 2011 v 17:36 | BeLlinkA:D |  H2O:Stačí přidat vodu
H2O - Stačí přidat vodu je seriál o třech dívkách jménem Rikki, Emma a Cleo. Jednoho dne se vydají na tajemný ostrov Mako a jejich život se najednou obrátí naruby. Při jakémkoli kontaktu s vodou jim totiž narostou ploutve - zkrátka se z nich stanou mořské panny. To má samozřejmě své výhody i nevýhody. O jejich malém tajemství neví totiž ani jejich vlastní rodiče. Jenom jejich dobrý kámoš Lewis. Každá z dívek objeví nové funkce. Rikki umí uvařit vodu, Emma zmrazuje vodu a Cleo umí s vodou pohybovat. Společně prožívají stále kouzelná a napínavá dobrodružství.Dnes má narozeniny Brenda Song

27. března 2011 v 11:11 | BeLlinkA:D |  Narozeniny
Dnes oslaví své 23.narozeniny Brenda Song. Já jí přeji všechno nejlepší. A tady několik fotek:


Hodně štěstí Charlie-Herci

26. března 2011 v 17:45 | BeLlinkA:D |  Hodně štěstí Charlie
Bridgit Mendler (role Tedy Duckan)
Mladá americká herečka Bridgit Claire Mendler se narodila 18. prosince 1992 ve Washingtonu D.C. Poprvé projevila zájem o herectví, když jí bylo osm let, přestěhovali se s rodiči a sestrou Zoey na západní pobřeží blízko San Francisca.
Poprvé se objevila v televizi v roce 2004. V roce 2007 si zahrála Pamelu Jonas v Alice Upside Down. Mezi její přátele patří kluci ze skupiny Jonas Brothers, v roce 2007 si také zahrála Penny ve filmu JONAS, kde zpívala a hrála na kytaru s Nickem Jonasem.
V roce 2008 si zahrála jednu z hlavních rolí ve filmu Dívčí parta, a to Kristen Gregory. Film byl natočen podle úspěšné knižní série, hlavní role spolu s Brigdit stvárnily Elizabeth McLaughlin, Sophie Anna Everhard, Samantha Boscarino a Ellen Marlow.

Mia Talerico (role Charlotte 'Charlie' Duncan)
Povolání: Herečka
Věk: 2
Datum narození: 17. 09. 2008
Místo narození: Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Panna
Výška: 90 cm
Bradley Perry (role Gabe Duncan)
Povolání: Herec
Věk: 12
Datum narození: 23. 11. 1998
Znamení: Střelec
Jason Dolley (role PJ Ducan)
Celým jménem Jason Scott Dolley. Je synem Michelle a Jerryho Dolleyových. Je nejmladším ze čtyř bratrů Jeffey, Ben (26) a Sonny (28). Je americký herec. Svou kariéru začal již ve svých 11 letech, když získal roli v krátkém filmu Chasing Daylight. Jeho popularita však přišla až se sitkomem Complete Savages. když seriál zrušili neměl nouzi o to získat jinou pracovní nabídku. Mezi jeho oblíbené role patří role Conora, kterou si zahrál ve filmu Čti a plač. V tomto snímku si zahrál společně s Kay a Danielle Panabakerovými. Mezi jeho poslední filmy patří snímek Hatching Pete - Pete Ivey, kde si zahrál hlavní roli s Mitchelem Musso. Patří mezi hvězdy Disney Channel, kde hraje v seriálu Hodně šěstí Charlie a v roce 2006 hrál ve filmu Kámoš 3 (Saving Shiloh) - Marty Preston. Jason je vysoký 184 cm. Mezi jeho koníčky patří hra na kytaru, pijáno, hraní videoher a paintball. Jeho pes se jmenuje Čokoláda. Jeho rodina chodí pravidelně do kostela.Rád poslouchá The Decemberists. Aktuálně bydlí se svými rodiči v Simi Valley, California. Když není s rodinou, nebo nenatáčí studuje na vyšší odborné škole fylozofii.
Leigh Allyn Baker (role Amy Duncan)
Eric Allan Kramer (role Bob Duncan)
Další herci zde.

Hodně štěstí, Charlie-Seriál

26. března 2011 v 17:39 | BeLlinkA:D |  Hodně štěstí Charlie
Tento seriál sleduje dva teenagery - patnáctiletou Teddy a sedmnáctiletého PJ Duncanovi a jejich 10-ti letého bratra Gabea, jejichž rodiče si zajistili jejich pomoc až se vrátí do práce po narození čvrtého dítěte v rodině - Charlotte (Charlie). V každé epizodě vytváří Teddy pro Charlie video deník, který má sloužit jako rady až se Charlieina velká sestra odstěhuje.

Hannah Montana:Forever Ukázka na poslední díl

26. března 2011 v 14:52 | BeLlinkA:D |  Novinky
Vzrušující poslední epizoda poběží na konci maratonu seriálu "Hannah Montana", který začíná v sobotu 23. dubna v 8:10.
Nalaď si v sobotu 23. dubna v 9:25 a nepropásni nejnovější epizodu seriálu "Hannah Montana Forever" nebo tentýž den ve 14:50, 16:30 a 21:25.
!!!!TOTO VIDEO JE MOJE VÝROBA TAKŽE KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!
KOUPÍRUJ SE ZDROJEM zdroj

Hannah Montana-Herci

26. března 2011 v 14:06 | BeLlinkA:D |  Hannah Montana:Forever
Miley Cyrus (*23.11.1992)
Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville. více zde.
Emily Osment (*10.03.1992)
Emily Jordan Osment sa narodila dne 10. března 1992. Všichni jistě poznají jejího staršího bratra,herce Haley Joel Osment. Emily se podobně jako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 se poprvé objevila ve filmu Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams jako malá Gertie Giggles. Potom si zahrala pár malých rolí v seriálech jako napríklad Přátelé.
Na vrchol ji však vyšvihla postava Lilly Trusscot v Disney serálu Hannah Montana, kde spolu s ní účinkuje např. Miley Cyrus a Mitchel Musso. více zde.
Jason Earles (*26.4.1977)
Jeho celé jméno je Jason Daniel Earles.
Na rozdíl od mnoha aktérů svého věku, kteří právě míří do Hollywoodu, aniž by měly výcvik nebo zkušenosti, Jason se rozhodl naučit všechno, co mohl. Vystudoval herectví, režii, za chladné čtení (což by mohlo vyhrát cenu za AMTC), a dokonce se naučil, jak chvění chyby. více zde.
Mitchel Musso (*9.07.1991)
Mitchel žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem, a jejich psem Stitchem. Je plně zaměstnán točením reklam a filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002, když New Line Cinema potřebovali dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Hrál také v seriálu Hannah Montana, kde hrál Olivera přátelí se se zpěvačkami Emily Osment a Miley Cyrus. více zde.
Moises Arias (*18.04.1994)
Moises Arias se narodil 18. dubna 1994 v New York City. Je to americký herec původem z Kolumbie. Moises má jednoho bratra jménem Mateo Arias. V současné době v hostuje jako Rico v Hannah Montana. Také se objevil v hudebním klipu Jonas Brothers. více zde.
Billy Cyrus (*25.08.1961)
Billy Ray Cyrus se narodil 25.08.1961 ve Flatwoods, Kentucky, USA. Je otcem velmi známe herečky a zpěvačky Miley Cyrus. Jeho významná role byla otec Hannah Montany v seriálu Hannah Montana.
Jeho slavná dcera se proslavila také v Hannah Montaně. Hrála i v Muzikálu ze střední 2 . Proslavila jí jí také píseň The Best of Both Worlds v Hannah Montaně. více zde.


Další herci zde.