Dubnová nabídka

30. března 2011 v 18:21 | BeLlinkA:D |  Novinky
Jaro_wizards
Konec třetí série, sobota 30. dubna v 9:00
Disney Channel premiérově vysílá poslední epizody třetí série seriálu "Kouzelníci z Waverly" v sobotu 30. dubna v 9:00.
Rodina Russoových je skoro stejná, jako jejich sousedi na Manhattanu, jen s jedním výrazným rozdílem… Pochází ze starého kouzelnického rodu a jejich tři pubertální děti - Justin, Alex a Max - si nyní musejí zdokonalit své rozvíjející se kouzelnické schopnosti, nebo se jim může brzy stát, že o ně přijdou. Jerry a Theresa Russoovi mají plné ruce práce s provozováním rodinné restaurace se sendviči - Waverly Sub Station a s péčí o dům plný často rozhádaných teenagerů, prožívajících trable patřící k dospívání. Když se k tomu všemu přidá směsice každodenního kouzelnického tréninku v tajném prostoru jejich domova, život se stane naprosto nepředvídatelným.
V nové závěrečné epizodě se životy rodiny Russoových dostanou do ohrožení, když tajná vláda pojme podezření, že jsou kouzelníci. Poslední epizoda bude odvysílaná jako součást speciálního maratonu tří premiérových epizod.
Nepropásněte spoustu vzrušení s poslední epizodou třetí série seriálu "Kouzelníci z Waverly", kterou Disney Channel odvysílá v sobotu 30. dubna v 9 hodin. Repríza maratonu bude ten samý den ve 21:50. Další příležitost jej vidět bude v neděli 1. května v 17:30.
-
Jaro_april
Programový speciál, pátek 1. dubna od 8:50
Disney Channel letos 1. dubna od 8:50 oslavuje apríl stylově.
Během celého dne budeme vysílat ty nejlepší šprýmařské epizody z Disney Channelu, včetně seriálů "Jsem v kapele", "Zeke a Luther", "Sladký život Zacka a Codyho", "Kouzelníci z Waverly" a "Hannah Montana"
Nepropásni letošní apríl s tematickými programy na Disney Channelu v pátek 1. dubna od 8:50.
-
Jaro_camprock2
Premiéra filmu, sobota 23. dubna v 19:00
Tanči jako hvězdy z filmu "Camp Rock 2: Velký koncert" - dívej se na premiéru této speciální prodloužené verze "Freestyle Jam" v sobotu 23. dubna v 19 hodin.
Camp rockeři se vrátili a těší se, jak zase naplno rozjedou veškerou zábavu. V tomto hudebním ráji všech teenagerů ale nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Na druhém břehu jezera září nový Camp Star: tábor nabitý nejlepší technikou a bohatě financovaný Brownovým bývalým kolegou z kapely, Axelem Turnerem. Pohodový Camp Rock je sice plný nadšení, talentu a odhodlání, ale Camp Star má zdroje, propracovanou infrastrukturu a peníze - i na to, aby přetáhl některé z instruktorů Camp Rocku a tak ohrozil jeho samotnou existenci.
Mitchie musí zasáhnout a vyzve sebestředný Camp Star na souboj - Velký koncert na konci léta… Ať vyhraje ten nejlepší!
Nalaď si v sobotu 23. dubna v 19 hodin a nauč se ty nejlepší taneční kreace ze svého oblíbeného filmu "Camp Rock 2: Velký koncert", v neděli 24. dubna pak můžeš od 12:30 sledovat prodlouženou verzi filmu.
-
Jaro_divejtese
Programový speciál od soboty 2. dubna
Disney Channel pořádá speciální soutěž od soboty 2. dubna, takže si nalaď a vyhraj některé skvělé ceny!
Měsíc trvající soutěž podpoří celá řada hvězd Disney Channelu. V průběhu celého dubna se na obrazovkách budou objevovat zvláštní kódy. Úkolem bude jich objevit co nejvíc a zadat je na oficiální internetové stránky Disney Channelu (ne na naše, pozn. red.), kde se pak bude soutěžit o tematické ceny.
-
Jaro_hannah
Poslední epizoda, sobota 23. dubna v 9:25
Disney Channel bude premiérově vysílat poslední dvojitou epizodu seriálu "Hannah Montana Forever" v sobotu 23. dubna v 9:25.
"Hannah Montana" je komediální seriál, který se točí okolo typické puberťačky Miley Stewartové, která žije na ranči se svým starším bratrem Jacksonem, otcem, hudebním skladatelem a manažerem Robbym, a svou nejlepší kamarádkou Lilly. Bez vědomí svých kamarádů a spolužáků vede Miley tajně dvojí život - je světoznámou popovou hvězdou Hannah Montanou. Nicméně v posledním díle se Miley sama sebe ptá, zda má opravdu to nejlepší z obou světů a zda může i nadále žít se svým druhým já, Hannah Montanou, či zda na něj má zapomenout a být obyčejnou dívkou.
Vzrušující poslední epizoda poběží na konci maratonu seriálu "Hannah Montana", který začíná v sobotu 23. dubna v 8:10.
Nalaď si v sobotu 23. dubna v 9:25 a nepropásni nejnovější epizodu seriálu "Hannah Montana Forever". Dvojitou epizodu budeme opakovat tentýž den ve 14:50, 16:30 a 21:25.
-
Jaro_phineas
Programový speciál, pondělí 11. - neděle 17. dubna
"Phineas & Ferb" si letos v dubnu pořádně užijí v programovém speciálu "Phineas & Ferb Juke Box" od pondělí 11 do neděle 17. dubna.
V programovém speciálu uslyšíte tu nejlepší hudbu ve stylu Phinease a Ferba - směsici tematických epizod a video klipů těch nejlepších písniček!
Nepropásni "Phineas & Ferb" Juke Box od pondělí 11. do neděle 17. dubna. Klíčové epizody vysíláme ve všední dny v 6:00, 9:15, 13:10 a 16:05 a o víkendu v 7:15, 11:10, 15:30 a 17:30.
-
Jaro_sonny
Nová speciální epizoda, sobota 9. dubna v 7:40
Disney Channel premiérově vysílá speciální dvojitou epizodu seriálu "Sonny ve velkém světě" v sobotu 9. dubna od 7:40.
V tomto díle se Sonny dostane v jejím rodném městě velké pocty! Začnou se ale šířit pomluvy, že Sonny je ve skutečnosti podvodnice a zlodějka - její pověst a pozice jsou ohroženy!
Nalaď si v sobotu 9. dubna v 7:40 a nepropásni speciální epizodu seriálu "Sonny ve velkém světě" a dívej se, jestli Sonny zvládne překonat všechny problémy. Epizodu budeme opakovat tentýž den v 16:30 a 21:25.
-
Jaro_spykids
Premiéra filmu, pondělí 25. dubna ve 12:20
Disney Channel premiérově vysílá film nadupaný akcí - "Spy Kids: Špioni v akci" v pondělí 25. dubna ve 12:20.
Mezinárodní superšpioni Gregorio a Ingrid Cortezovi, o kterých si všichni mysleli, že již pověsili špionování na hřebíček, aby mohli založit rodinu, se znovu objevili - a byli zatčeni nepřítelem. Zmizelo také sedm dalších prvotřídních špionů jedním z hlavních podezřelých, který by ve všem mohl mít prsty, je technologický génius Fegan Floop. Osud Cortezových - a možná i celého světa - závisí na odvaze a činech dvou lidí: Carmen a Juniho Cortezových.
Chceš se dozvědět, jestli Carmen a Juni zvládnou zachránit svět? Dívej se na "Spy Kids: Špioni v akci" - premiéra filmu je v pondělí 25. dubna ve 12:20, s opakováním v úterý 26. dubna v 8:50. (jsou 3 díly já jsem všechny už viděla jsou bezva těšte se)
-
Jaro_velikonoce
Programový speciál, čtvrtek 21. - úterý 26. dubna
Letos v dubnu se těš na Velikonoce s Disney Channelem a jeho programovým speciálem, který poběží od čtvrtka 21. do úterý 26. dubna.
Ve čtvrtek 21. dubna v 18:30 tě čeká premiéra vzrušujícího filmu z dílny Disney Channelu - Aladin - Jafarův návrat.
Ve speciálním svátečním programu nebudou chybět ani dvojité epizody oblíbených pořadů, jako je "Hodně štěstí, Charlie", "Hannah Montana" a "Na parket!", ale také skvělé filmy, jako je "Zvonilka a velká záchranná výprava", "Kráska a zvíře" a "Toy Story 2: Příběh hraček"!
Speciální epizody oblíbených seriálů chystá Disney Channel i pro předškoláky - speciální epizoda seriálu "Mickeyho klubík" poběží v pátek 22. dubna od 7:00 a "Mistr Manny" v pondělí 25. dubna v 7:00.
Nepropásni skvělou zábavu o letošních Velikonocích - od čtvrtka 26. dubna od 6:00.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 6. března 2012 v 8:14 | Reagovat

As President Obama focused on the Louis Vuitton Outlet sanctions against Iran, Benjamin Netanyahu, prime minister of Louis Vuitton Outlet, said his country “must have the ability to defend itself, by itself.”

2 Louis Vuitton Louis Vuitton | E-mail | Web | 7. března 2012 v 5:33 | Reagovat

buy the best container with the price tag, or even obtain the price cut code.

3 louis vuitton outlet louis vuitton outlet | E-mail | Web | 12. března 2012 v 4:01 | Reagovat

Louis Vuitton was considered as a famous brand after the death of its founder who founded a great success.101

4 tory burch outlet tory burch outlet | E-mail | Web | 4. května 2012 v 5:25 | Reagovat

linjianxuan20120504
If you make a girl laugh, she likes you. But if you make her cry, she loves you.

5 Coach Factory Coach Factory | E-mail | Web | 24. září 2012 v 8:49 | Reagovat

caili0921This is a mainstream view in the community have great supporters, great view.

6 coach outlet coach outlet | E-mail | Web | 6. října 2012 v 9:33 | Reagovat

caili1006This is a mainstream view in the community have great supporters, great view.

7 retropubic retropubic | Web | 17. června 2015 v 17:16 | Reagovat

Také, že budeme dělat bez vašeho pozoruhodné myšlenky :-P

8 apothem apothem | Web | 15. ledna 2016 v 14:54 | Reagovat

půjčka online příbram ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama